Nákup hodinek na internetu: jak se vyhnout padělkům

Nákup hodinek na internetu může být skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a získat kvalitní produkt. Avšak, existuje také riziko koupit padělek. Zde je několik tipů, jak se vyhnout padělkům při nákupu hodinek na internetu:

  1. Kupujte od důvěryhodných prodejců: Existuje mnoho ověřených prodejců na internetu, jako je Amazon nebo eBay, kteří prodávají originální hodinky. Vyhněte se prodejcům s nízkými recenzemi nebo nejasnou historií.
  2. Ověřte si značku: Ujistěte se, že si přečtete popis produktu a že značka hodinek, kterou chcete koupit, je uvedena správně. Také se ujistěte, že logo a design odpovídají originálu.
  3. Porovnejte ceny: Pokud vidíte hodinky značky X za cenu, která je mnohem nižší, než je obvyklé, je pravděpodobné, že se jedná o padělek.
  4. Ověřte si specifikace: Ujistěte se, že specifikace produktu odpovídají originálu. Například, pokud se jedná o automatické hodinky, zkontrolujte, zda mají správný počet jewels.
  5. Zkontrolujte fotografie: Pokud jsou na stránce s produktem pouze nízké rozlišení nebo zkreslené fotografie, může se jednat o padělek.
  6. Zvažte možnost nákupu od autorizovaného prodejce: Autorizovaní prodejci jsou schváleni výrobci, aby prodávali jejich produkty. Tyto prodejce vám mohou poskytnout originální produkt se zárukou kvality.

Vyhnout se padělkům při nákupu hodinek na internetu je snadné, stačí dodržovat tyto tipy. A teď je čas k akci! Nyní, když víte, jak se vyhnout, můžete si některé originální vybrat na našem e-shopu.

Mechanické hodinky vs quartz hodinky

Hodinky s mechanickým poháněním a hodinky s quartz poháněním jsou dvě hlavní kategorie hodinek. Každý typ má své výhody a nevýhody a výběr závisí na vašich osobních preferencech a potřebách.

Hodinky s mechanickým poháněm jsou vyrobeny z pružin, řetězců a ozubených kol. Tyto hodinky vyžadují manuální nátah pružin, aby fungovaly a většinou nepotřebují baterie. Tyto hodinky jsou často vnímány jako výraz tradice a dávají význam historii hodinářství. Tyto hodinky se také často považují za výjimečně trvanlivé a jsou schopné fungovat po celý život, pokud jsou správně udržovány.

Pokračovat ve čtení „Mechanické hodinky vs quartz hodinky“

Nová kolekce DARK jak jinak než s hodinkami za5dvanáct

Není to tak dávno, kdy jsme společně s @cze.kid vymýšleli nový content pro za5dvanáct. Do toho za námi zrovna přišla Eliška z DARK Concept Store s tím, že právě dokončili společnou kolekci s NTRXZ a BLADXLINES. Rozhodli jsme se spojit síly jako v případě našeho společného obchodu na Letné a vzniklo parádní focení nové kolekce DARK jak jinak než s našimi hodinkami.

Pokračovat ve čtení „Nová kolekce DARK jak jinak než s hodinkami za5dvanáct“