Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Digitální hodinky

Digitální hodinky se těšily masové oblibě hlavně v 70. a 80. letech minulého století. Naštěstí se módní vlny opakují a tak se digitálky v retro či futuristické podobě opět objevují na zápěstích milovníků módy už nějaký ten pátek. Jejich první modely byly opravdu luxusní záležitostí za tisíce dolarů. Dnes se však můžete potěšit kvalitními digitálními hodinkami Casio, Timex, Nixon či G-Shock za úžasnou cenu.
Filtrovat
Skrýt filtry

Digitální hodinky

Dámské digitální hodinky

Výběr dámských digitálek je mnohem větší než mezi pánskými. Je to i díky tomu, že Casio většinou vyrábí 3 velikosti z jednoho barevného provedení, z čehož jenom jedna je vhodná i pro pány. Ostatní velikosti jsou hodně malé. Zároveň začali vyrábět i digitální hodinky v růžovozlaté barvě, kterou muži přeci jen příliš na doplňcích nevyhledávají. Malé retro digitálky holky zbožňují, protože jsou ženské, retro a každý si jich všimne.

Pánské digitální hodinky

Novinkou mezi pánskými digitálními hodinkami jsou modely od americké značky Nixon. Mají víc futuristický než retro vzhled a navíc jsou i vysoce vodotěsné. Naopak, retro specialitkou jsou hodinky s kalkulačkou. Pořád oblíbené jsou mezi muži velké funkční digitálky od Casio z kolekce G-Shock. Naopak retro specialitkou jsou hodinky s kalkulačkou.

Cena digitálních hodinek

Kdysi stály celý majlant. Dnes si je může pořídit každý. Nejlevnějšími digitálkami jsou černé Casio F-91. Ani ne za 500 Kč dostanete legendární hodinky, které proslavil Osama Bin Laden a za mlada je nosil i Barack Obama :-). Do 1000 Kč seženete ještě pár jiných modelů Casio, které mají většinou pásek z pryskyřice. Většina ostatních kvalitních digitálních hodinek se pohybuje do 2000 Kč. Nejdražší jsou pak vysoce funkční, vodotěsné a nárazuvzdorné digitálky G-Shock a Nixon.