Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Originální hodinky

Pečlivě jsme pro vás vybrali to nejlepší z originálních hodinek. Jsou specifické svou barvou, tvarem nebo použitým materiálem. Tyto dámské a pánské hodinky jsou jako stvořené pro ty, kteří se chtějí odlišit i doplňkem. Zajímavé či zvláštní hodinky umí výtečně pozvednout váš osobitý styl.

Originální hodinky

Originální tvar

Kulaté hodinky jsou klasika, tak pro změnu sáhněte po hodinkách s hranatým ciferníkem. Najdete mezi nimi i digitálky, které jsou samy o sobě velmi výrazné a hodí se spíš k street wearu. Ty ručičkové zas působí velice elegantně.

Originální ciferník

Ciferník jenom s jednou ručičkou, čísly jako na vodoměru a popsaný azbukou, to je rozhodně originální. Pokud vás to zaujalo, podívejte se na běloruské mechanické hodinky Luch. Dalšími zajímavými hodinkami, jsou Komono s ciferníkem jako ze zrcadla nebo s mramorovým vzorem. Poutavý detail v podobě perleťového ciferníku nebo kovového dvoubarevného pásku na sobě mají i hodinky Cluse. Za nejoriginálnější hodinky vůbec, díky zobrazení času na jejich ciferníku, pasujeme designéřské hodinky Nava.

Originální materiály

Bavíme se o materiálech, které hodinky odliší od těch klasických s kovovým pouzdrem a koženým páskem, na první pohled. Značka Kerbholz nebo WeWood nabízí hodinky vyrobené z odřezků vzácných dřev. Komono zase vyrábí hodinky s ciferníkem ze slídy. Nejoblíbenějším kamenem při výrobě neobyčejných hodinek je však mramor. Mramorové hodinky Cluse či Kerbholz jsou důkazem toho, že příroda vytváří ten nejhezčí design sama. Zajímavé jsou i hodinky Lambretta s páskem vyrobeným z recyklovaných pneumatik. Velice módním materiálem pro doplňky se stal acetát. Není to žádný nový materiál, ale delší dobu zažívá novou vlnu slávy. Uvidíte ho na náušnicích, kabelkách a díky Mr. Boho i na hodinkách.

Originální barvy

Jestli hledáte zajímavé celobarevné hodinky, podívejte se na ty od Lambretta. Mají hodinky téměř v každé barvě. Nejoblíbenějšími jsou teď růžové hodinky. Zaujmou i hodinky v různých odstínech červené, modré či zelené.