Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Minimalistické hodinky

Jestli hledáte hodinky na každodenní nošení, které budou pasovat téměř ke všemu ve vašem šatníku, minimalistické hodinky jsou pro vás ideální. za5dvanáct je rájem jednoduchých hodinek. Můžete vybírat z pánských i dámských modelů v různých provedeních od značek jako jsou Rosefield, Lambretta či Komono.

Minimalistické hodinky

Co jsou minimalistické hodinky?

Jejich design je co nejjednodušší. Mají ciferník bez číslic nebo jen s velmi decentním číselníkem. Žádné přidané ozdoby na pouzdru či ciferníku. Designéři na nich kombinují maximálně 3 barvy. Řemínek mají taktéž decentní a maximálně s jemným prošíváním na pásku z kůže.

Nejoblíbenější minimalistické hodinky

Na místě minimalistických topsellerů trůní hodinky v all-black provedení. Celočerné hodinky sladíte téměř se vším a hlavně na nich není vidět špína. To ocení každý, kdo své oblíbené hodinky nosí každý den. Na těch nejtmavších je sice občas uměním přečíst, kolik je hodin, ale co tam po tom, když vypadají tak dobře?

Nejoblíbenější mezi ryze dámskými minimalistickými hodinkami jsou hodinky Rosefield a Cluse. Působí nadčasově, mají ultratenký ciferník a obě značky nabízí různé velikosti od stejného modelu.

Slavnými minimalistickými hodinkami pro dámy i pány jsou ty od belgické značky Komono. Nabízí i masivnější hodinky, které jsou navzdory svému velkému ciferníku oblíbené i u žen.

Specialitou mezi hodinkami s jednoduchým designem jsou nevšední hodinky Nava, či celobarevné hodinky Lambretta. Na nich je nejlépe vidět, že při výběru hodinek se není třeba bát barev, protože i celorůžové hodinky můžou působit decentně a elegantně.