Zavolejte Davidovi: 799 503 943
Vrácení do konce ledna
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem
21 DNÍ DO VÁNOC
i Tento web používá nástroje pro shromažďování dat, jako jsou soubory cookie. Souhlasíte s tím?
Víc info Ano
Napište nám

Reklamace

Reklamace zboží je možná do 2 let od nákupu, pokud se na výrobek nevztahuje prodloužená záruka. K reklamaci je nutné mít nákupní doklad nebo číslo objednávky.

Před předáním zboží k reklamaci zvažte, jestli se na závadu vztahuje záruka nebo jestli nezvládnete s naší pomocí vyřešit závadu sami.

Pokud hodinky přestanou z ničeho nic jít, s velkou pravděpodobností se jedná o vybitou baterii. Stačí ji nechat vyměnit v nejbližším hodinářství.

Pokud závada vznikla vaším zaviněním z důsledku nesprávného používání zboží, reklamace bude zamítnuta.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte nás než zašlete zboží na reklamaci. Jinak stačí bez předchozí domluvy donést nebo zaslat zboží do naší prodejny.

1/ Reklamace osobně na prodejně

Zboží můžete reklamovat během otevírací doby v naší prodejně na následující adrese. Mějte s sebou nákupní doklad nebo číslo objednávky.

Kamenická 604/20
170 00 Praha 7 - Holešovice

po – pá: 12 – 19
so: 12 – 16


O dalším postupu budete informováni obsluhou.

2/ Reklamace zasláním na adresu prodejny

Pokud si nejste jisti oprávněností reklamace, kontaktujte nás před odesláním zboží na emailu nebo telefonicky. V opačném případě zasílejte zboží rovnou bez předchozí domluvy na adresu:

za5dvanáct
Kamenická 604/20
170 00 Praha 7 - Holešovice
tel: 799 503 943

Zásilky zaslané na jinou adresu (např. fakturační) nepřebíráme!


Do balíku přibalte kopii faktury. Pokud ji nemáte, stačí nám číslo Vaší objednávky. Popište co nejpřesněji závadu reklamovaného zboží a uveďte Váš telefon nebo email. Hned, jakmile zboží obdržíme, tak se Vám ozveme.

Jak dlouho to trvá?

Předáním reklamovaného zboží započne 30 denní reklamační lhůta, ale nemusíte se bát, nic zbytečně neprodlužujeme a většinou reklamace stíháme vyřešit v kratším čase. Budeme vás informovat o způsobu řešení. Zdali bude zboží vyměněno za nový kus, opraveno nebo Vám budou vráceny peníze.