Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Luxusní hodinky

Pod pojmem luxusní hodinky si může každý představit něco jiného. Pro nás jsou to hodinky z prémiových materiálů, které jen tak neztratí svoje kouzlo. Mají zpracování, které dbá na dokonalost detailu. Nesnaží se jen kopírovat zažité tvary a materiály, ale přinášejí výrazné novinky. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z luxusních hodinek Triwa, Kerbholz, Rosefield a jiných značek.

Luxusní hodinky

Luxusní dámské hodinky

Většina ryze dámských luxusních hodinek na první pohled vypadá jako šperk. Pokud hledáte tento typ hodinek podívejte se na elegantní hodinky Rosefield, Lambretta, Cluse či Mr.Boho. Výhodou je, že nabízí různé velikosti, aby se ty pravé našli na každou dámskou ruku.

Jestli hledáte něco speciálního, musíte vidět mramorové hodinky. Luxusně působí i dřevěné dámské hodinky. Všechny hodinky z drahých dřev, mramoru či slídy jsou díky jedinečnosti reliéfu materiálu nevídané v tom, že každý kus je originál.

Pokud pro vás luxus znamená vzácný design uspokojí vás minimalistické hodinky Nava, na kterých na první pohled není vidět, že jde o hodinky.

Za luxus pokládáme i funkčnost a proto jsme pro vás vybrali i elegantní voděodolné hodinky Nixon, ve kterých se dá plavat.

Pánské luxusní hodinky

Podle nás kvalitu pánských hodinek neurčuje to, jak jsou obrovské a jestli mají aspoň 5 chronografů. Luxus v pánských hodinkách nehledáme tam, kde je prvoplánově vidět. Nabízíme široký výběr prémiových pánských hodinek Komono. Jsou jedinečné spojením aktuálního designu a kvalitních materiálů. Najdete mezi nimi i subtilnější modely, které uvítají páni s menším zápěstím.

Do pozornosti musíme dát německé dřevěné hodinky Kerbholz. Díky vlastnostem kvalitního dřeva, jsou každé hodinky originál. Další použité materiály a špičkový design zabezpečí, že hodinky vypadají luxusně i když jsou ze dřeva.  

Pro milovníky klasických luxusních hodinek a přidaných chronografů, máme známé švédské hodinky Triwa s koženým i kovovým páskem.

Když však hledáte hodinky, které se snaží zobrazit čas novým neotřelým způsobem, zamilujete si designové hodinky Nava.

Nakonec jsme z řad funkčních luxusních hodinek vybrali hodinky Nixon. Vypadají nadčasově, kvalitně a můžete v nich i plavat.