Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Pánské hodinky

Pánské hodinky už dlouho nezrcadlí jenom sociální status nositele, ale také jeho módní vkus. Při výběru hodinek pro muže, tedy kromě funkčnosti, hledáme i ten pravý design. V naší nabídce najdete jenom to nejaktuálnější ze světa hodinek. O to jednodušší je vybrat ty pravé pro sebe nebo své nejbližší.

Pánské hodinky

Jak vybrat pánské hodinky?

Neprodávanější jsou kulaté pánské hodinky černé barvy s kovovým nebo koženým páskem. Výběrem takových hodinek nešlápnete vedle. Hodinky pro muže však můžou mít mnohem víc podob. Mrkněte na následujících pár bodů, které vám určitě výběr ideálních hodinek usnadní.

Digitální nebo ručičkové hodinky?

Pánské digitální hodinky jsou retro záležitost, která se v posledních letech infiltrovala do světa módy. Rozhodně jsou pro muže, který se nebojí být vidět. Mezi nejkupovanější patří moderní Nixon a legendární pánské hodinky Casio

Další stylovou retro možností jsou kombinované hodinky od Casio.

V kategorii analogových pánských hodinek jsou možnosti téměř nekonečné. Nejprodávanější jsou elegantní, luxusní a moderní hodinky. Vyplatí se vám podívat i na nový trend, pánské hodinky hranatého tvaru.

Cena

Levné pánské hodinky jsou jednoznačně ty od značek Casio a CHPO.  

Ve střední cenové kategorii kolem 2 000 Kč se pohybují kvalitní pánské hodinky Mr. Boho, Komono, Nixon, Lambretta a pánské mechanické hodinky Luch.

Za pánské luxusní hodinky zaplatíte 2 800 Kč a více. Jejich cena se odvíjí od kvalitnějších a dražších použitých materiálů jako jsou prémiové kovy, kámen nebo dřevo. Když mají hodinky jeden nebo víc chronografů (přidaných ciferníčků) jejich cena se rapidně zvyšuje kvůli technologii.  

Barva

Nejpopulárnější jsou zlaté pánské hodinky. Působí elegantně a luxusně. Existuje mnoho odstínů zlaté od sytě žlutých přes jemně zlaté až po stylové hodinky v růžovozlaté barvě.

Druhé nejprodávanější jsou pánské hodinky černé barvy, které se opravdu hodí ke všemu a nikdy nejsou špinavé.

Všechny odstíny hnědé barvy jsou mezi muži neméně oblíbené protože skvěle padnou k modrému saku na běžný den. Specialitou jsou hnědé dřevěné hodinky.

Vodotěsnost

Pánské vodotěsné hodinky Nixon v ručičkové i digitální verzi jsou voděodolné do 100 metrů. To znamená, že s nimi můžete plavat a potápět se do hloubky cca 10 metrů.

Sprchování nebo koupání přežijí i hodinky Mr. Boho s označením voděodolnosti 50 M.

Ostatní hodinky z naší nabídky odolají dešti, ale plavat v nich nemůžete. Podrobnější informace o vodotěsnosti najdete zde.

Materiál pásku

Nejčastější jsou pánské hodinky s koženým řemínkem nebo páskem z nerezové oceli. Existují však i alternativy jako nylonový nebo veganský pásek.

Opravdu jedinečným materiálem při výrobě řemínků jsou odřezky z dřeva. Dřevěné hodinky Kerbholz a WeWOOD se vyrábí z přepychového santalového, ořechového či javorového dřeva.

Velikost

Velké pánské hodinky s masivním ciferníkem budou moderní vždy, nemusí však slušet každému muži. Proto se při nákupu hodinek pro muže podívejte i na středně velké hodinky. Rozhodně sluší mužům s menším zápěstím.

Pozornost věnujte parametrům digitálních hodinek Casio. Stejné modely někdy Casio vyrábí až v třech velikostech a občas se stává, že si muži omylem objednají menší, ženské velikosti.

Přesné parametry hodinek naleznete při každém produktu při kliknutí na tlačítko víc informací.