Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Retro a staré hodinky

Retro hodinky nepředstavují jenom zlaté digitálky. Pod tímto pojmem se skrývá množství různorodých vzhledů a tvarů, které byli v módě i před 30 lety. Dlouholetí výrobci hodinek jako Casio to ví a proto nabízí hodinky klasické ručičkové, stejně jako elektronicky vychytané digitální skvosty.
Filtrovat
Skrýt filtry

Retro a staré hodinky

Hledáte retro nebo vintage hodinky?

Rozdíl mezi retro a vintage hodinkami je jednoduchý. Pod pojmem vintage se myslí hodinky vyrobené mezi roky 1920-1989, zatímco retro jsou hodinky vyrobené teď, ale jsou inspirovány stylem minulého století. Žádné vintage hodinky bohužel na webu nemáme, ale můžete si vybrat ze spousty hodinek v retro stylu.

Retro novinky

Mezi nové retro hodinky na našem webu paří hodinky Mr. Boho s pouzdrem z acetátu - materiálu, který je opět na módním výsluní. Další novinkou jsou menší hodinky Lambretta se zaobleným sklíčkem a datumovkou.

Casio retro hodinky

Mezi nejslavnější retro hodinky patří digitálky Casio. Nabízíme širokou škálu digitálek, od těch klasických zlatých, přes stříbrné s kalkulačkou, až po nové růžovozlaté modely. U ručičkových retro Casio jde hlavně o menší unisex hodinky, které jsou kvalitou za výbornou cenu.

Mini retro hodinky

Hodinky ve stylu jaký by mohla nosit kdysi vaše babička vyrábí nizozemská značka Cluse. Jejich mini hodinky působí retro, elegantně a padnou jako ulité i na malé zápěstí. Jejich retro styl na ciferníku podtrhává římské číslo dvanáct.

Hodinky s nato páskem

Retro jsou i hodinky CHPO nebo Mr. Boho s nato páskem a ciferníkem s drobnými čísly. Působí trochu jako hodinky nějakého námořníka. Máme je v množství barevných kombinací a také ve dvouch velikostech.

Mechanické hodinky Luch

Ručičkové hodinky Luch jsi mnozí z vás pamatují ze socialistických časů. Ideální hodinky pro ty, kteří hledají opravdové ručičkové retro. Hodinky jsou totiž natahovací.

Voděodolné retro hodinky

Jestli toužíte po retro hodinkách, ale je pro vás důležitá funkčnost, musíte se podívat na voděodolné hodinky Nixon. Jsou z nerezové oceli a máme je v různých barvách i velikostech.