Zavolejte nám: 799 503 943
30 dnů na vrácení
Doručení zdarma a rychle
Všechny hodinky skladem

Extravagantní hodinky

Jestli jsou hodinky extravagantní, nejlépe zhodnotíte vy samy. My jsme se snažili ulehčit Vám výběr výstředních hodinek tak, aby jste se nemuseli hodiny prohrabávat klasickými hodinkami. Hodinky mohou být netradiční díky jejich tvaru, barvě, materiálu nebo designu jejich ciferníku.

Extravagantní hodinky

Extravagantní tvar

Kulaté hodinky jsou klasika. To se nedá říct o hranatých hodinkách. Za nejvýraznější kousek díky svému tvaru jednoznačně vybíráme hodinky Nixon Re-Run.

Extravagantní barvy

Běžně si lidi vybírají barvu hodinek podle toho, aby se jim hodila téměř ku všemu. Sahají tak po nadčasových barvách. V naší nabídce však naleznete i hodinky ve výstředních barvách jako je zelená, světle modrá, žlutá i růžová. Špičkovou značkou ve výrobě krásně barevných hodinek je italská značka Lambretta.

Extravagantní materiály

Netradičním materiálem na výrobu hodinek je dřevo. Hodinky můžou být na pohled celodřevěné, nebo je ze dřeva jenom jejich pouzdro. Vybírat můžete z nabídky značky WeWOOD a Kerbholz.

Extravagantní ciferník

Hodinky s digitálním ciferníkem určitě radíme k těm výstřednějším. Pokud však hledáte extravagantní analogové hodinky, podívejte se na neotřelou kolekci italské značky Nava. U jejich hodinek většinou ani na poprvé nepoznáte, že jde o hodinky. Vypadají spíš jako designový šperk.

Jak je nosit?

Extravagantní hodinky se hodí i na každodenní nošení. Na rozdíl od minimalistických hodinek musíte víc přemýšlet nad tím, s jakým outfitem je sladíte. Jsou tedy ideální volbou pro ty, co rádi uvažují nad tím, co si vezmou na sebe. Extravagantní hodinky mnoho lidí kombinuje spíš s jednoduchým outfitem. Některé z nich však vyzní až při celkově výrazném oblečení jako tyto růžovozlaté digitálky Casio.